Xiaomi Smart Pet Food Feeder 2 EU | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 400.00 mm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Net weight | 3.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

